Cuma, 02 Şubat 2018 10:43

28 Şubat Mağdurlarından Antalya İl Jandarma Komutanına Ziyaret

28 Şubat mağduru subay ve astsubaylardan oluşan bir grup tarafından Antalya İl Jandarma Komutanı Jandarma Tuğgeneral Cengiz YILDIZ makamında ziyaret edildi.
 
Adaleti Savunanlar Derneği (ASDER) Antalya İl Temsilcisi Enver ÖZTÜRK tarafından organize edilen ziyarete; 28 Şubat mağduru asker ve polisleri temsilen beş kişi katıldı.
 
Ziyaret esnasında katılımcılar tarafından; geçmişte İslâmî hassasiyeti olan, yerli ve millî duruşundan taviz vermeyen kişilerin FETÖ ile birlikte hangi kesimler tarafından sistem dışına itildiğinin, adeta 15 Temmuz'a nasıl hazırlık yapıldığının şimdi daha iyi anlaşıldığı vurgulandı. 
 
Bununla birlikte; bu mağdurların hiç bir şekilde devletine, milletine ve Türk Silahlı Kuvvetleri'ne küskün olmadığı, şu an bile verilecek her türlü vazifeye hazır oldukları ifade edilerek ziyaretin de bunun bir göstergesi olarak kabul edilmesi istendi.
 
İl Jandarma Komutanı Jandarma Tuğgeneral Cengiz YILDIZ da grubun ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek "Burası sizin yuvanızdır, kapımız sizlere her zaman açıktır" diyerek mukabelede bulundu.
 
Oldukça samimi bir ortamda geçen ziyaretin sonunda Komutanlık makamında günün hatırası olarak resim çekildi.
Okunma 506 defa Son Düzenlenme Cuma, 02 Şubat 2018 10:49
ASDER Genel Merkezi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

asder logo

Adaleti Savunanlar Derneğinin ilkelerini benimsiyor ve her alanda "adalet"değerini temel alan kural ve uygulamaların gerçekleştirilmesi için mücadele çalışmalarına katılmanın gereğine inanıyorsanız; bizi takip edin...

E-Bülten

E-bültenimize üye olun. Haber ve duyurularımızı kaçırmayın.

Spam göndermiyoruz.

Bu sitede yer alan yazılar, makaleler, haberler yazarların sorumluluğundadır. © 2018 ASDER. All Rights Reserved.

Design & Development by JoomShaper