Salı, 07 Ağustos 2018 13:48

Asder Konya Şube Temmuz 2018 Faaliyetleri

1- 07-14-21-28 Temmuz 2018 Cumartesi günlerinde mutat hale getirdiğimiz ‘’Asder Cumartesi Buluşması’’ toplantılarımızı dernek binamızda icra ettik.

2- 03 Temmuz 2018 Salı günü Sekreteryasını Asder Konya’nın yaptığı Konya STK İcra kurulunda 24 Haziran seçim sonuçlarını değerlendirdik.

3- 06 Temmuz 2018 Cuma akşamı Konya kanaat önderleri ile şehir ve ülke gündemini ve ilgili yerlere ileteceğimiz hususları istişare edip değerlendirmelerde bulunduk.

4- 10 Temmuz 2018 Salı günü akşam arkadaşlarımızla birlikte Ak Parti İl Teşkilatının organize ettiği şehir ve ülke gündemi ile ilgili görüşlerimizin alınacağı istişare toplantısına katıldık.

5- 15 Temmuz 2018 Pazar günü Konya Valiliği ile ortak planladığımız Konya STK kuruluşlarının da söz aldığı ve halkımızın büyük bir heyacanla sabah namazına kadar yoğun bir kalabalıkla iştirak ettiği Mevlana meydanında icra edilen 15 Temmuz darbe teşebbüsünü telin mitingine arkadaşlarımızla ve ailelerimizle birlikte katıldık.

6- 17 Temmuz 2018 Salı günü Fetö soruşturmalarında gelinen süreci değerlendirmek ve görüşlerimizi paylaşmak üzere Konya Cumhuriyet Başsavcısını ziyaret ettik.

7- 19 Temmuz 2018 Perşembe günü genel değerlendirmelerde bulunmak ve tespit ettiğimiz şehir sorunları ile ilgili konuları görüşmek için Konya Büyükşehir Belediye Başkanını ziyaret ettik.

8- 21 Temmuz 2018 Cumartesi günü; Türkiye Emekli Astsubaylar Derneği Konya Şubesi yönetiminden arkadaşlar, derneğimizi ziyarete geldiler, arkadaşlarımızla samimi fikir alışverişinde bulunduk.

9- 20 Temmuz 1974 Barış Harekatının sevinç ve gururla yadetmek için Asder Konya olarak basın açıklaması yaptık ve Şehit ve Gazi Aileleri Derneğini ziyaret ettik.

10- 24 Temmuz 2018 Salı günü gazeteciler bayramı nedeniyle basınımızın yanında olmak adına Konya’nın önemli medya kuruluşu ANMEG Grubunu ziyaret ettik.

10- 27 Temmuz Cuma günü; Konya’nın önemli şahsiyetlerinden değerli insan Veysel Ersöz’ ün vefatı nedeni ile cenaze namazına katıldık ve Ersöz ailesine taziye ziyaretinde bulunduk.

11- 29 Temmuz Pazar günü; arkadaşlarımızla birlikte; Aladağ platformu tarafından organize edilen geleneksel HADİM-YAZLIK-- Kültür ve Tanıtım Şenliklerine katıldık.

12- 31 Temmuz Salı günü bir takım görüşmelerde bulunmak üzere ANKARA ziyaret programımızı gerçekleştirdik.

Okunma 350 defa Son Düzenlenme Salı, 07 Ağustos 2018 13:58
ASDER Genel Merkezi

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Yorum Ekle

(*) ile işaretlenmiş zorunlu alanların tümünü doldurduğunuza emin olun. HTML kodları kullanılamaz.

asder logo

Adaleti Savunanlar Derneğinin ilkelerini benimsiyor ve her alanda "adalet"değerini temel alan kural ve uygulamaların gerçekleştirilmesi için mücadele çalışmalarına katılmanın gereğine inanıyorsanız; bizi takip edin...

E-Bülten

E-bültenimize üye olun. Haber ve duyurularımızı kaçırmayın.

Spam göndermiyoruz.

Bu sitede yer alan yazılar, makaleler, haberler yazarların sorumluluğundadır. © 2018 ASDER. All Rights Reserved.

Design & Development by JoomShaper